Nasiona feminizowane

Nasiona feminizowane
1 vote, 10.00 avg. rating (86% score)

Ile osób, tyle zdań na temat marihuany. Jedni ją kochają i uważają, że jest prawdopodobnie najlepszym środkiem zarówno na odstresowanie jak i leczenie. Najchętniej długo wymienialiby listę chorób, na które pomóc miałoby palenie dymka, lub chociażby spożywanie w innej formie thc.

Zaraz obok tych osób ustawiają się długie kolejki ludzi, którzy zwracają uwagę, że z medycznego punktu widzenia marihuana jest niezwykle niekorzystna. Pokazują badania, które mówią o otępieniu czy nawet chorobach umysłowych takich, jak chociażby schizofrenia.

Niestety, ciężko jest powiedzieć aktualnie która z tych grup ma rację. Nasiona feminizowane sprzedawane są legalnie w internecie a zwolennicy dymka zauważają, że nie powinno być najmniejszego nawet zakazu ich sadzenia. Przeciwnicy oczywiście twierdzą, że nawet nasiona powinny zniknąć ze sklepowych półek. Czy ktokolwiek ma w tym sporze rację i kto to jest – o tym niech zdecyduje przyszłość. Dziś i tak z całą pewnością nie odkryjemy prawdy, ponieważ do tego potrzebne są prawdziwe, rzetelne i co najważniejsze wiarygodne badania – a o to ostatnie niestety ciężko.

Zobacz także:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: Drepo zadaszenia tarasów, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Wiedzopedia, kubota l3200 cena, certyfikat flange fitter, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, balayage kraków, kreda sisa, wałki pa66, vetrex okna bielsko biała, Szamba Betonowe Piaseczno